Pierwsze przymiarki sukni ślubnej

suknie ślubne

Przymierzając różnorodne suknie ślubne, zapewne będziesz mieć skłonność do tego, by po założeniu każdego modelu dokładnie przyglądać się swojemu odbiciu w lustrze. To na jego podstawie podejmiesz ostateczną decyzję. Wybierzesz tę suknię, która wyda ci się po prostu najbardziej atrakcyjna. Czasem też zrobisz sobie kilka zdjęć, aby dopiero po powrocie do domu usiąść do nich na spokojnie i stwierdzić, które suknie ślubne rzeczywiście były najlepsze. A… wbrew pozorom nie jest to do końca prawidłowe postępowanie.

Po przymierzeniu jakiejś sukni ślubnej powinnaś jak najlepiej ją sprawdzić. Musisz się w niej trochę poruszać, aby zobaczyć, jak układa się ona na ciele i jak się zachowuje, gdy zaczynasz skakać, tańczyć czy energicznie maszerować. Na weselu nie będziesz przecież wyłącznie siedzieć czy stać w miejscu. Jest to typowo radosna uroczystość, która na pewno skłoni cię do wielogodzinnej szalonej zabawy. A niedobrze by było, gdyby tę rozrywkę utrudniła ci suknia wpijająca się w ciało bądź gorset, który cały czas opadałby z biustu.

Nie decyduj sama!

Nawet jeśli moda ślubna do tej pory była dla ciebie najważniejsza, musisz chociaż na moment od niej odejść i skupić się na czymś znacznie istotniejszym, czyli na swojej wygodzie oraz swobodzie. Pamiętaj też, by na te pierwsze przymiarki sukni ślubnej zabrać ze sobą kogoś jeszcze. Nie idź do salonu sama. Trudno ci będzie bowiem zupełnie samodzielnie podjąć tak ważną decyzję.

Nie przeginaj jednak w drugą stronę. Nie zabieraj do salonu wszystkich swoich koleżanek, a jeszcze do tego mamy, ciotki i babci. W takim gronie trudno ci się będzie skupić i zamiast skoncentrować się na sobie, zaczniesz zajmować się innymi. Zakupy realizuj więc w towarzystwie jednej przyjaznej ci osoby. Niech to będzie ktoś taki, komu w pełni ufasz. Ktoś, kto wybierze dla ciebie naprawdę najlepsze suknie ślubne i szczerze ci doradzi, w których z nich prezentujesz się najpiękniej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *