Partner na specjalne okazje – na czym to polega?

partner na specjalne okazje

Jeśli jesteś singlem i bardzo Ci z tym dobrze, wszystko z Tobą w porządku. Czemu to takie ważne do podkreślenia? Wielu naszych krewnych ma zupełnie inne zdanie na ten temat, zwłaszcza przedstawiciele starszych pokoleń. I nawet jeśli czujemy się dobrze bez partnera, nie chcemy co roku wystawiać się na pytania i komentarze. W takiej sytuacji przychodzi nam z pomocą partner na wesele i inne specjalne okazje.

Trend jeszcze w Polsce nie znany

Niewielu z nas w ogóle wie, że takie rozwiązanie jest możliwe. To dlatego, że w naszej kulturze wręcz nie do pomyślenia jest zatrudnienie kogoś, żeby udawał naszego partnera. Oczywiście to raczej w Polsce nie stanie się szybko, bo takie usługi są raczej rzadkością, ale zdarza się, że zabieramy na kolację z rodziną znajomego albo bliskiego przyjaciela, aby udawać, że jesteśmy razem i oszczędzić sobie nieprzyjemnych komentarzy. I choć takie zachowanie dla wielu z nas dalej jest czymś nowym, czego nigdy nie spotkaliśmy, to musimy sobie przypomnieć czasy przed studniówkami, gdzie dziewczyny szukają zupełnie nieznanych partnerów w social mediach byle tylko mieć z kim pójść na tę imprezę.

Partner potrzebny od zaraz

Tak naprawdę wszędzie możemy natknąć się na ogłoszenia osób, które szukają towarzysza na jakąś specjalną okazję. Różnice między takim sposobem a partnerem na szczególne okazje jest taka, że za każdym razem mamy do czynienia z kim innym. A partner na szczególne okazje cały czas jest ten sam. Głównym plusem takiego zabiegu jest to, że nasza rodzina ma wrażenie, że tworzymy szczęśliwy i przyszłościowy związek. Nie będzie nas również wypytywać, co stało się z chłopakiem, z którym przyszłyśmy ostatnio. Do tego mamy czas zaprzyjaźnić się z naszym fake partnerem i poznać go na tyle dobrze, aby nasz związek wydawał się autentyczny.

Minusy też są istotne

Jak w przypadku każdego oszustwa, to też może wyjść na jaw. I to w bardzo łatwy sposób, często zupełnie naturalny. Czasami możemy się z czymś zdradzić, powiedzieć o jedno słowo za dużo albo zapomnieć kłamstw odnośnie spotkania się czy innych detali naszego związku. Ale są też inne możliwości. Jeśli naprawdę się w kimś zakochamy, będziemy musieli powiedzieć mu o naszym partnerze na specjalne okazje i mieć nadzieję, że nie zdradzi nas przed rodziną. Nikt z nas nie chce zostać nakryty na tego typu kłamstwie, zwłaszcza jeśli nasza rodzina jest bardzo nastawiona na związek, małżeństwo i założenie przez nas dużej i szczęśliwej rodziny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *