Dekoracja na weselu to przysłowiowa „wisienka na torcie”

dekorowanie sali weselnej

Ślub to szczególny dzień dla nowożeńców oraz ich rodzin. W Polsce najczęściej obchodzimy go hucznie. Oprócz sukni dla panny młodej, garnituru dla pana młodego, wyśmienitej kuchni, sporych zapasów alkoholu oraz dobrej orkiestry, warto zadbać o odpowiednią dekorację. To ona nada charakteru naszemu weselu.

Jak udekorować salę na ślub?

Odpowiednio nakryty stół to już połowa sukcesu. Powinniśmy jednak pamiętać o dodatkowej dekoracji tj. kwiaty, eleganckie elementy dekoracyjne, pokrowce na krzesła. Wszystko to nada świątecznego nastroju.

Wizytówki na stołach wskażą miejsce gościom, którzy nie będą musieli błąkać się po sali i zastanawiać się, kto z kim usiądzie oraz gdzie wcisnąć ciocię Krysię, która nie znalazła miejsca przy stole.

Ważne są również tablice oraz plakaty powitalne, umieszczone na zewnątrz budynku. Będą one z daleka wskazywały gościom, gdzie odbywa się wesele.

Wszelkiego rodzaju baloniki, serpentyny podkreślą, że w danym miejscu odbywa się huczna impreza. W oknach można umieścić podświetlane banery. Będę one widoczne przez całą noc hucznej imprezy.

Aby pokazać gościom, że są dla nas niezwykle ważni, możemy przygotować małe prezenty dla gości, które umieścimy przy każdej wizytówce.

Oczywiście na weselu nic nie zastąpi dobrych humorów. Jeśli jednak zadbamy o szczegóły wystroju, możemy nadać naszemu weselu szczególnej atmosfery i wpłynąć na nastrój gości, którzy będą bawić się do rana. Wspominając nasze wesele przy licznych zdjęciach, z pewnością zwrócą wówczas uwagę na szczegóły wystroju, który był dopełnieniem całości, a któremu z nadmiaru emocji, w ten wyjątkowy dzień, nie zdołali się przyjrzeć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *