Bryczką konną do ślubu

Planując Waszą uroczystość ślubną, nie możecie absolutnie pominąć takiej kwestii jak dojazd do kościoła oraz do domu weselnego lub restauracji. W chwili obecnej istnieje bardzo szeroki wybór różnych aut, które tylko czekają na to, aby państwo młodzi chcieli je wypożyczyć.

Dojazd na to szczególne wydarzenie to ważna sprawa, a jednym z najpopularniejszych sposobów podróżowania do ślubu jest bez wątpienia bryczka konna. Czy taka forma drogo kosztuje oraz z czym się ona wiąże?

Bryczką konną do ślubu – hit czy kit?

Elegancka kareta, pięknie ozdobione białymi piórami konie oraz dystyngowany woźnica w cylindrze i fraku – te wszystkie elementy sprawiają, że ślub jest jeszcze piękniejszy i jeszcze bardziej dostojny. Bryczka konna wspaniale pasuje do wesela, którego elementem przewodnim jest gustowny szyk, odrobina retro oraz klasyczny, wystawny charakter imprezy.

Wbrew pozorom bryczka konna nie kosztuje zbyt wiele, za to prezentuje się magicznie i nieziemsko, zwłaszcza na zdjęciach i filmach. Jadąc takim pojazdem przez miasto zwracacie na siebie uwagę i czujecie się niezwykle wyjątkowo, czyli dokładnie tak jak powinniście się czuć w tym najwspanialszym dniu Waszego życia.

Największym powodzeniem cieszy się biała, beżowa lub kremowa bryczka z elementami srebra oraz dwójka koni o ciemnym umaszczeniu: czarnym lub brązowym, ozdobiona różowymi i białymi piórami. Wszystko to sprawia, że nie można się po prostu na Was i wasz pojazd napatrzeć!

Czy bryczka konna nadaje się na wszystkie uroczystości?

Dojazd do sali weselnej lub do kościoła bryczką pasuje tak naprawdę do każdej uroczystości weselnej! Oczywiście duże znaczenie ma tu dobór odpowiednich dodatków i dekoracji: wstążek i tasiemek. Jeśli organizujecie wesele w stylu wiejskim lub wesele z wielkim rozmachem, na które zaprosiliście wielu gości, to bryczka będzie wspaniałym podsumowaniem takiego stylu.

Jeśli zastanawiasz się, czy po uroczystości w Urzędzie Stanu Cywilnego można udać się bryczką do pobliskiej restauracji, to oczywiście że tak, jak najbardziej! Bryczka nie jest zarezerwowana jedynie dla osób biorących ślub kościelny czy cerkiewny – to Wy decydujecie o tym, jak będzie dokładnie wyglądała Wasza uroczystość.

Nawet jeśli Ty, jako panna młoda zażyczysz sobie, że pojedziesz do ślubu w karocy a’la Kopciuszek, możesz spełnić swoje marzenie – wystarczy, że znajdziesz kogoś, kto wypożyczy Wam taki bajkowy pojazd.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *